HLIMONT s.r.o.

PRÁCE S OCELÍ, KOVOVÝROBA, SVAŘOVÁNÍ, MONTÁŽE. Nabízíme zámečnické, svářečské a montážní práce. Vyrábíme z oceli, dle přání zákazníka. Ocelové konstrukce, montáže, i drobná kovovýroba.

JP KOVO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru zámečnické a klempířské výroby. Využijte naše moderní metody, profesiální přístup a vždy ochotný personál.

JK

Josef Kaplan

Interim management, Krizový management, Projektový management, Poradenství

INVIRA s.r.o.

Prodej, pronájem, výroba a servis zdravotní techniky a kompenzačních pomůcek. Firma investuje do vývoje nových produktů, aby svým zákazníkům mohla nabídnout alternativu pomůcek s důrazem na dostupnost a kvalitu provedení.

 

RAFRA

Firma Radim Frank poskytuje komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce ve výškách včetně dodávek záchytných systémů a osobních ochranných pomůcek určených k zachycení pádu osob. Dále se zabýváme prodejem bezpečnostních, průmyslových a sportovních sítí.

 

Okresní hospodářská komora v Karviné

Okresní hospodářská komora v Karviné pracuje od roku 1995 jako samostatný právní subjekt v síti Hospodářské komory České republiky, ustavené zákonem č. 301/1992 Sb. Je dobrovolným sdružením podnikatelů (právnických a fyzických osob), které slouží k podpoře podnikatelských aktivit, k prosazování a ochraně zájmů a k zajišťování potřeb svých členů.

Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Střední škola polytechnická, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Jsme moderní a dynamickou střední školou s více než 60letou tradicí. Nabízíme kvalitní vzdělání v elektrotechnických a strojírenských oborech, spolupráci s významnými průmyslovými partnery regionu, velké sportovní i kulturní vyžití a širokou nabídku volnočasových aktivit.

 

Aspalatos s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 1997, a jako ryze stavební společnost.

Sídlíme v Havířově, tudíž práci vykonáváme převážně v Moravskoslezském kraji, ale co se větší stavební činnosti týče působíme po celé České a Slovenské republice.

 

 

PECA KOVO s.r.o.

Opracování kovů, CNC frézování, lisování a další služby.

 

 

A další členové

Pro kompletní seznam členské základny nás kontaktujte

 


Výběr ze spolupracujících společností a institucí

Svarmetal s.r.o.

SVARMETAL s.r.o. je silná ryze česká společnost, která je výrobcem přídavných svařovacích materiálů značky KOWAX® s výrobními závody v Asii a Evropě. Pro ucelení sortimentu nabízíme svařovací techniku a ostatní příslušenství včetně spotřebních dílů pro svařování. Naše výrobky a řešení jsou známé především ve středoevropských zemích.
U všeho co děláme chceme zpochybnit a změnit zavedené pořádky. Věříme, že je potřeba přemýšlet jinak. 

 

Žilinská univerzita v Žilině – Strojnická fakulta

Žilinská univerzita v Žiline má veľkú ambíciu naďalej dynamicky rásť, poskytovať kvalitné vzdelávanie, vychovávať pripravených a žiadaných absolventov, rozvíjať medzinárodnú spoluprácu vo vede a vzdelávaní, ale jej veľkou snahou je predovšetkým poskytnúť priestor a možnosti mladej generácii pre spoznávanie nového, rozširovanie obzorov a učenie sa spolupráci, umeniu komunikácie a vzájomného rešpektu.

 

 

MEDIATOR innovation s.r.o.

odlak – čištění suchým ledem, strojařská činnost, konstrukční řešení

 

SvarExpert s.r.o.

Zabýváme se supervizí, tvorbou procesu s ohledem na výrobkové normy, základními požadavky dle specifikací, dohledem nad systémem řízení, kompletizací, certifikací dle ISO.
Spolupracujeme s akreditovanými zkušebnami, výrobci a dodavateli svařovací techniky.
Specializujeme se na průmyslové podniky a koncové zákazníky.